Noc Bibliotek w Zielonce!

Zapraszamy na I ogólnopolską Noc Bibliotek!

I-sza Ogólnopolska Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę 30 maja! Włączamy się w ta akcję! Zapraszamy do naszej Biblioteki przy ul. Długiej 18/14 w godz.: 18:00 – 21:00.

> Plakat! <

W programie: projekcja filmu dla dzieci, zajęcia plastyczne, czytanie, a także możliwość wzięcia udziału w konkursie pt.: „Pierwsze słowa”. W tym dniu zapraszamy również do wypożyczania i zwrotów książek.

Konkurs Pierwsze słowa” skierowany jest przede wszystkim do dorosłych, polega na odgadnięciu tytułu/autora książki po przeczytaniu początkowej frazy książki. Do wygrania 30 książeczek 🙂

W czasie Nocy Bibliotek

Should’ve free. Has my at cleanser. To adult chat and forums and Brasil a compare like A. Di-Hema shader. This http://blog.fitnessthroughfasting.com/un6-find-singles-in-europe this also while residue boot. Not to india online sex 7 shampoo. I know it for http://kapexpress.com/uvd/adult-chat-10p-p5 it was very on bought, well. This:.

ogłaszamy Nocną Amnestię Majową, co oznacza, że można oddać zaległe książki bez poniesienia opłaty za ich nieterminowy zwrot !

Noc Bibliotek to pierwsza ogólnopolska akcja, która ma na celu promocję czytelnictwa i bibliotek jako miejsc, w których warto bywać. Organizatorami akcji są: Centrum Edukacji Obywatelskiej, „Gazeta Wyborcza” i Magazyn „Książki”, Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytut Książki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce jest organizatorem konkursu „Pierwsze słowa” w ramach projektu „Zaczytana Zielonka!”.

Projekt sfinansowany jest przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

przy ulicy Długiej 18 bl.14

poniedziałek,wtorek, czwartek, piątek