Rozdanie nagród w wakacyjnym konkursie „Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach”

W czwartek 12 października o godzinie 18:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce odbyło się wręczenie nagród w konkursie fotograficznym pn. Bez książki nie jadę, czyli książki na wakacjach.

Laureatom konkursu, nagrody w postaci książek i gier planszowych wręczyli Agnieszka Wiejak – p.o. Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Grzegorz Dudzik – Burmistrz Miasta Zielonka.

Laureaci miejsc I, II, III to: Bartłomiej Wernicki (I miejsce), Małgorzata Kicman (II miejsce), Zofia Wyglądała  (III miejsce).

Wyróżnienia otrzymali: Maja Dawidczyk, Mateusz Dawidczyk, Zofia Pielat, Blanka Świnarska i Adam Wernicki

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie jeszcze raz dziękujemy, a nagrodzonym gratulujemy!

Konkurs „Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach”  honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.