Biblioteka na festynie w OKiS – Dni Zielonki 2017

W niedzielę 10 września na terenie Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce, odbył się rodzinny festyn, zorganizowany z okazji obchodów Dni Miasta. Mieszkańcy mogli korzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji i miło spędzić niedzielne popołudnie.

Biblioteka również miała swoje stoisko, przy którym można myło było zapoznać się z działalnością biblioteki, zapisać się, zrobić kolorową zakładkę do książki oraz wziąć udział w konkursie Jak dobrze znasz Zielonkę? Konkurs polegał na wylosowaniu zestawu 5 pytań, udzieleniu poprawnej odpowiedzi na co najmniej 3 z nich i wybraniu nagrody 🙂 Do wygrania były książki dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas !

Konkurs Jak dobrze znasz Zielonkę? honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.