Dni Zielonki 2017

W najbliższy weekend odbędą się doroczne obchody Dni Miasta Zielonka. Na mieszkańców czeka niezmiennie mnóstwo atrakcji. Tegoroczne obchody rozpocznie spektakl uliczny Grupy Teatr Akt w sobotę 9 września w parku Dębinki. Na niedzielę zaplanowano rodzinny marsz na orientację, finał turnieju tenisowego oraz rozgrywki badmintona.

PLAKAT

W niedzielę 10 września w godz.: 13:00 – 20:00 zapraszamy na festyn na terenie Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie będzie można spotkać również bibliotekę 🙂 Przy stoisku bibliotecznym poczytacie książkę, zrobicie zakładkę do książki, zapiszecie się do biblioteki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanym konkursie na temat miasta pt.: „Jak dobrze znasz Zielonkę?” Konkurs polega na wylosowaniu zestawu pytań, udzieleniu poprawnej odpowiedzi na co najmniej 3 z 5 pytań i wybraniu nagrody.

Konkurs trwa do wyczerpania nagród !

PLAKAT KONKURSU

Konkurs „Jak dobrze znasz Zielonkę?” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.