Więcej książek w IBUK LIBRA na wakacje!

IBUK LIBRA na wakacje!

Od 26 czerwca do 30 lipca oferujemy dostęp do dodatkowych 5000 książek dostępnych na internetowej platformie IBUK LIBRA!

IBUK LIBRA to doskonała propozycja dla tych, którzy z różnych powodów wolą nie zabierać książek w tradycyjnej formie na wakacyjne wyjazdy. Dostęp do dodatkowych pozycji z najbardziej poczytnych kategorii pozwoli każdemu miłośnikowi literatury znaleźć coś dla siebie.

>>PLAKAT<<

IBUK Libra to wirtualna czytelnia czynna całą dobę.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce wykupiła dostęp online do wybranych pozycji książkowych na platformie IBUK Libra. Oznacza to, że każdy czytelnik MBP może korzystać z platformy IBUK – przeglądać i czytać dostępne w bazie książki. Aby to zrobić należy zgłosić się osobiście do Biblioteki na Długiej 18/14 i odebrać indywidualny kod PIN, który jest niezbędny przy rejestracji osobistego konta na platformie IBUK Libra.