Biblioteka na festynie w OKiS

W niedzielę 4 czerwca odbył się rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce. Dzieci wraz z rodzicami mogły spędzić czas bawiąc się i korzystając z przygotowanych atrakcji.

Podczas festynu na terenie OKiS swoje stoisko miała również nasza placówka pod hasłem „Biblioteka na kocyku”. Można było oglądać i czytać książki, zapisać się do Biblioteki, wykonać różnego rodzaju zakładki do książek, zawieszkę na drzwi oraz zagrać w rodzinną grę planszową „Przygoda na farmie w Zielonce” 🙂

Można było również wziąć udział w konkursie „Skąd ten cytat?”, polegającym na odgadnięciu tytułu/autora książki po przeczytaniu wybranej frazy. Do wygrania były książeczki dla dzieci. Konkurs cieszył się ogromną popularnością! W konkursie wzięło udział 115 osób !

Zapraszamy do fotograficznych wspomnień:

Konkurs „Skąd ten cytat” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka