Przedszkolaki w bibliotece!

We wtorek 31 stycznia odwiedziła nas  grupa przedszkolaków z przedszkola „Malowany domek”. Dla małych czytelników przygotowaliśmy lekcję biblioteczną pod hasłem „Wszyscy ziewają” na podstawie książki A. Bijsterbosch.

Podczas spotkania odbyła się krótka pogadanka o ziewaniu, snach i czynnościach jakie wykonujemy przed pójściem spać. Dzieci wysłuchały książeczki pt.: Wszyscy ziewają, a następnie wykonały pracę plastyczną nawiązującą do tematu lekcji. Na koniec spotkania oglądały książeczki i szukały swoich ulubionych bohaterów 🙂

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Zachęcamy i zapraszamy do odwiedzin również inne przedszkola i uczniów młodszych klas Szkół Podstawowych z Zielonki.  Organizujemy lekcje biblioteczne „Poznaj bibliotekę” oraz lekcje tematyczne.