zGRAna Choinka w Bliotece już za nami!

W środę 14 grudnia w bibliotece przy ul. Długiej 18/14 odbyło się świąteczne spotkanie dla dzieci pod hasłem zGRAna Choinka w Bibliotece. Spotkanie zorganizowano z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz było zwieńczeniem zajęć o grach planszowych, odbywających się w ramach projektu ZaGraj w Zielonkę.

Podczas zajęć uczestnicy obejrzeli film w świątecznym klimacie, wykonali instrukcję do lokalnej gry planszowej ZAGRAJ W ZIELONKĘ, zrobili własne bombki na choinkę oraz sympatycznego bałwanka w pięknej czapce 🙂

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Zajęcia Choinka w Bibliotece odbywają się w ramach projektu ZaGRAj w Zielonkę dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.