Gra o Zielonkę! czyli kolejna Noc w bibliotece za nami!

W piątek 25 listopada odbyła się kolejna Noc w Bibliotece z cyklu zaGRAj w Zielonkę!

Listopadowa nocna Gra o Zielonkę nawiązywała do październikowych spotkań, dlatego tematem były gry planszowe i karciane.

Podczas spotkania wspólnie obejrzeliśmy lokalne gry zaprojektowane przez dzieci a wydane przez Bibliotekę. „Fachowiec z Zielonki” oraz „Przygoda na farmie w Zielonce” bardzo się podobały uczestnikom nocnych spotkań. Dzieci oprócz lokalnych gier zagrały również w kilka tradycyjnych „planszówek” oraz zaprojektowały własną grę pt. „Święta w Zielonce”.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! 🙂

Spotkanie odbyło się w ramach projektu ZaGRAj w Zielonkę dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.