Zapraszamy na zGRAną Choinkę w Bibliotece!

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat na świąteczne spotkanie pod hasłem zGRAna Choinka w Bibliotece. Spotkanie odbędzie się 14 grudnia w godz.: 17:30 – 21:00 w Bibliotece przy ul. Długiej 18 blok 14.

W programie spotkania: czytanie opowieści świątecznych, zajęcia plastyczne, warsztaty z enkaustyki, gry planszowe – te lokalne i te popularne oraz zabawy ruchowe.

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! ZAPISY przyjmujemy na miejscu w Bibliotece przy ulicy Długiej 18 blok 14 lub telefonicznie pod nr (22) 781-03-58.

PLAKAT

Zajęcia Choinka w Bibliotece odbywają się w ramach projektu ZaGRAj w Zielonkę dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.