Noc w Bibliotece „ZaGRAj w Zielonkę!”

Zapraszamy na  Noc w Bibliotece ZaGRAj w Zielonkę !

Tematem październikowego spotkania będą gry. Będziemy grać w różne gry planszowe oraz próbować stworzyć własny projekt gry związanej z Zielonką. Nie zabraknie również książki, czytania i świetnej zabawy 🙂 Proponujemy dwa terminy spotkania do wyboru:

– piątek 21 października

– piątek 28 października

Takie same spotkania odbędą się w piątek 21 i 28 października w godz.: 19:30 – 22:00 w Bibliotece przy ul. Długiej 18/14 i przeznaczone są dla dzieci w  wieku 6 – 11 lat.

Zapraszamy !

> PLAKAT <

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy na miejscu w Bibliotece przy ul. Długiej 18/14 lub pod nr tel.: (22 ) 781-03-58.

Spotkania odbędą się w ramach projektu ZaGRAj w Zielonkę dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.