Rozdanie nagród w wakacyjnym konkursie „Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach”

We wtorek 4 października o godzinie 19:15 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce odbyło się wręczenie nagród      w konkursie fotograficznym pn. Bez książki nie jadę, czyli książki na wakacjach.

Laureatom konkursu, nagrody w postaci książek, gier planszowych i bibliotecznych gadżetów wręczyli Iwona Orzechowska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Grzegorz Dudzik – Burmistrz Miasta Zielonka.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie jeszcze raz dziękujemy, a nagrodzonym gratulujemy!

Konkurs „Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach”  honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.