Biblioteka na Dniach Zielonki 2016

W niedzielę 11 września na terenie Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce, odbył się rodzinny piknik, zorganizowany z okazji tegorocznych obchodów Dni Miasta. Mieszkańcy mogli korzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji i miło spędzić niedzielne popołudnie.

Biblioteka również miała swoje stoisko, przy którym można myło było zapoznać się z działalnością biblioteki, zapisać się, zrobić kolorową zakładkę do książki oraz wziąć udział w konkursie Jak dobrze znasz Zielonkę? Konkurs polegał na wylosowaniu zestawu 5 pytań, udzieleniu poprawnej odpowiedzi na co najmniej 3 z nich i wybraniu nagrody 🙂 Do wygrania były książki i gry. W konkursie brały udział zarówno dzieci jak i osoby dorosłe, wszyscy bawili się świetnie :)

Dziękujemy za wspólną literacką zabawę !

Konkurs Jak dobrze znasz Zielonkę? honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.

Konkurs Jak dobrze znasz Zielonkę? finansowany jest z projektu ZaGRAJ w Zielonkę  dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.