Dni Zielonki 2016

W dniach 10– 11 września odbędą się liczne wydarzenia dla mieszkańców z okazji  obchodów Dni Zielonki. Większość wydarzeń odbędzie się w Ośrodku Kultury i Sportu, ale także na terenie Glinianek, w Muzeum Zielonki oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2.

<<PLAKAT>>

Zachęcamy do udziału w  obchodach Dni Miasta  i zapraszamy do odwiedzania bibliotecznego stoiska pod hasłem „Biblioteka na kocyku”, w niedzielę 11 września na terenie OKiS. Przy naszym stoisku będzie można zapoznać się z działalnością biblioteki, zapisać się, wykonać zakładkę do książki, a także wykazać się wiedzą na temat miasta w  konkursie pn.„Jak dobrze znasz Zielonkę”. Konkurs polega na wylosowaniu zestawu pytań, udzieleniu poprawnej odpowiedzi na co najmniej 3 z 5 pytań i wybraniu nagrody.

Konkurs trwa do wyczerpania nagród!

> PLAKAT KONKURSU <

> REGULAMIN KONKURSU <

Konkurs „Jak dobrze znasz Zielonkę?” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.

Konkurs „Jak dobrze znasz Zielonkę” finansowany jest z projektu „ZaGRAJ w Zielonkę” realizowanego przez grupę nieformalną „Animuję, bo lubię!” Sympatycy działań animacyjnych MBP w Zielonce dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.