Dotacja z Działaj Lokalnie IX!

Miejska Biblioteka Publiczna realizuje projekt „ZaGRAJ w Zielonkę!” realizowany przez “Animuję, bo lubię!” Sympatycy działań animacyjnych MBP w Zielonce. W ramach projektu w drugiej połowie 2016 r. przeprowadzone zostaną następujące działania: konkurs literacki, warsztaty z projektowania gier, choinka w bibliotece, zajęcia w bibliotekach szkolnych i spotkania w przedszkolach z prezentacją gier lokalnych.

Na każdym z zajęć nie zabraknie książki związanej z tematem spotkania!

„Projekt realizowany przez grupę nieformalną „Animuję, bo lubię!” Sympatycy działań animacyjnych MBP w Zielonce  dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”