Wręczenie nagród w konkursie „Ja czytam! Czyli autoportret z książką”

W piątek 17 czerwca o godzinie 18:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pn. Ja czytam! Czyli autoportret z książką organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 1 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zielonka.

Laureatom konkursu nagrody w postaci książek, gier planszowych i bibliotecznych gadżetów  wręczyli Grzegorz Dudzik – Burmistrz Miasta Zielonka i Karolina Kurowska – bibliotekarz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonce.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:Uczniowie klas O – III IV – VI.

Laureaci w kategorii: Uczniowie klas  O – III:

I Miejsce: Jagoda Chojnacka

II Miejsce: Marysia Gniazdowska i Lidia Mijewska

III Miejsce:  Julia Gawerek

Wyróżnienia otrzymali: Karol Witan, Maja Dawidczyk, Zosia Gniazdowska, Maja Zachaj

Laureaci w kategorii: Uczniowie klas  IV- VI

I Miejsce: Daria Ziółkowska

II Miejsce: Klaudia Murawska

III Miejsce: Kacper Szałański

Wyróżnienia: Oskar Kuziora, Julia Mikiel, Julia Krupowicz, Mateusz Chojnacki, Jakub Łuczak

Fotorelacja z wręczenia nagród

Wszystkim Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Przewietrz KSIĄŻKĘ…” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.