Biblioteka na Dniu Dziecka w OKiS

W niedzielę 5 czerwca odbył się coroczny rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce. Dzieci wraz z rodzicami mogły spędzić czas bawiąc się i korzystając z przygotowanych atrakcji.

Podczas pikniku na terenie OKiS swoje stoisko miała również nasza placówka pod hasłem „Biblioteka na kocyku”. Można było oglądać i czytać książki, zapisać się do Biblioteki, wykonać klasyczną zakładkę do książki, słodkiego motylka oraz romantyczną zakładkę  – wisiorek.

Można było również wziąć udział w konkursie „Ostatnie zdanie, czyli skąd ten cytat?”, polegającym na odgadnięciu tytułu/autora książki po przeczytaniu jej ostatniej frazy. Do wygrania były książeczki dla dzieci i młodzieży. Konkurs cieszył się ogromną popularnością!

Zapraszamy do fotograficznych wspomnień:

Dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze „kocykowe” stoisko. Dziękujemy również Ośrodkowi Kultury i Sportu w Zielonce za możliwość włączenia się w obchody Dnia Dziecka!

Honorowy patronat nad konkursem „Ostatnie zdanie, czyli skąd ten cytat?” objął Burmistrz Miasta Zielonka.