Wyniki konkursu „Ja czytam! Czyli autoportret z książką”!

Konkurs plastyczny Ja czytam! Czyli autoportret z książką” trwający od 1  do 31 maja został rozstrzygnięty! Organizatorami konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce i Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Zielonce.

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej, przedstawiającej siebie podczas czytania książki i skierowany był do Uczniów Szkół Podstawowych w Zielonce.

Ze wszystkich szkół wpłynęło 28 prac.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:Uczniowie klas O – III IV – VI.

Laureaci w kategorii: Uczniowie klas  O – III:

I Miejsce: Jagoda Chojnacka

II Miejsce: Marysia Gniazdowska i Lidia Mijewska

III Miejsce:  Julia Gawerek

Wyróżnienia otrzymali:

Karol Witan

Maja Dawidczyk

Zosia Gniazdowska

Maja Zachaj

Laureaci w kategorii: Uczniowie klas  IV- VI

I Miejsce: Daria Ziółkowska

II Miejsce: Klaudia Murawska

III Miejsce: Kacper Szałański

Wyróżnienia:

Oskar Kuziora

Julia Mikiel

Julia Krupowicz

Mateusz Chojnacki

Jakub Łuczak

Wręczenie nagród w konkursie „Ja czytam!…” planowane jest na 17 czerwca br. o godzinie 18:00 w Bibliotece przy ulicy Długiej 18/14.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie jeszcze raz dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Ja czytam! Czyli autoportret z książką” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.