Konkurs plastyczny Bibliotek dla uczniów szkół w Zielonce

Konkurs plastyczny!
Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce oraz Biblioteki w Szkołach Podstawowych Nr 1, 2 i 3 zapraszają uczniów do udziału w konkursie plastycznym na plakat promujący czytelnictwo wśród dzieci. Dla najlepszych przygotowano nagrody.
Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa, promowanie czytelnictwa jako wartościowej formy spędzania wolnego czasu, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży, a także rozbudzanie aktywności czytelniczej oraz promocja działalności Bibliotek Szkolnych i Publicznych w środowisku lokalnym i budowanie tożsamości lokalnej mieszkańców naszego miasta.

Konkurs trwa od 4 kwietnia do 29 kwietnia, a rozstrzygnięcie przewidziane jest do 10 maja. Wręczenie nagród odbędzie się podczas zakończenia roku szkolnego 2015/2016

Zachęcamy do udziału !