Noc w Bibliotece z Joanną Rudniańską!

W piątek 19 lutego w godz. 19:30 – 22:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Noc w bibliotece.

Tym razem będzie to nietypowa i wyjątkowa Noc! Gościem naszego wieczornego spotkania będzie Pani Joanna Rudniańska, autorka książek dla dzieci i młodzieży takich jak: Kotka Brygidy, Bajka o wojnie czy XY. W programie spotkania nie zabraknie czytania książek naszego Gościa, przewidziane są również warsztaty plastyczne prowadzone w oparciu o książkę XY.

Tematem spotkania będą pamięć, historia, wojna, wspomnienia, dlatego spotkanie kierowane jest do dzieci w wieku 9 – 13 lat. Zachęcamy, żeby przynieść ze sobą jakąś pamiątkę rodzinną, by móc opowiedzieć jej historię.

Spotkanie z Joanną Rudniańską odbywa się w ramach projektu „Z dziejów jednego miejsca” realizowanego przez Fundację Zmiana.

> AFISZ <

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy na miejscu w Bibliotece przy ul. Długiej 18/14 lub pod nr tel.: (22 ) 781-03-58