Rozdanie nagród w konkursie Przewietrz książkę!

W poniedziałek 14 grudnia o godzinie 19:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce odbyło się wręczenie nagród w jesiennym konkursie  fotograficznym pn. „Przewietrz KSIĄŻKĘ, czyli książki z Zielonki na jesiennym spacerze”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zielonka.

Laureatom konkursu nagrody w postaci książek, gier planszowych i bibliotecznych gadżetów  wręczyli Grzegorz Dudzik – Burmistrz Miasta Zielonka i Iwona Orzechowska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce.

Laureaci miejsc I, II, III to: Janina Kmiecik i Stefania Witan (I miejsce), Wiktor Szumski (II miejsce), Julia Gawerek i Jan Puścion (III miejsce).

Wyróżnienia otrzymały: Maria Baczyńska, Maja Dawidczyk.

Wszystkim Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Przewietrz KSIĄŻKĘ…” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.