Wyniki jesiennego konkursu fotograficznego!

Jesienny konkurs fotograficzny Przewietrz KSIĄŻKĘ, czyli książki z Biblioteki na jesiennym spacerze!, trwający od 29 października do 30 listopada został rozstrzygnięty!

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział. Spośród nadesłanych zdjęć (spełniających warunki konkursu) 5 zostało nagrodzonych, a 2  otrzymały wyróżnienia.

Oto lista laureatów:

I Miejsce:  Janina Kmiecik i Stefania Witan,

II Miejsce: Wiktor Szumski,

III Miejsce:  Julia Gawerek i Jan Puścion.

Wyróżnienia otrzymali:

Maria Baczyńska,

Maja Dawidczyk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nadesłanych w jesiennym konkursie fotograficznym:

Wręczenie nagród w konkursie „Przewietrz KSIĄŻKĘ…” planowane jest na 14 grudnia br. o godzinie 19:00 w Bibliotece przy ulicy Długiej 18/14.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie jeszcze raz dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Przewietrz KSIĄŻKĘ…” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.