Choinka w Bibliotece – zapraszamy!

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat na świąteczne spotkanie pod hasłem Choinka w Bibliotece. Spotkanie odbędzie się 16 grudnia w godz.: 18:00 – 21:00 w Filii nr 3 przy ul. Wyszyńskiego 7 w sali Klubu Babie Lato.

W programie spotkania: warsztaty z enkaustyki, zajęcia plastyczne, prace z wykorzystaniem tkanin oraz oczywiście czytanie książek o tematyce związanej ze świętami 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! ZAPISAĆ można się osobiście w Bibliotece przy ulicy Długiej 18 blok 14 lub telefonicznie pod nr (22) 781-03-58.

> PLAKAT <

Zajęcia Choinka w Bibliotece odbywają się w ramach:

Projekt „Książki pomagają, czyli bajkoterapia w Zielonce” realizowany przez grupę nieformalną „Animuję, bo lubię!” Sympatycy działań animacyjnych MBP w Zielonce dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.