Jesienny konkurs fotograficzny!

Naszym Czytelnikom przypominamy o trwającym jesiennym konkursie fotograficznym pod hasłem Przewietrz KSIĄŻKĘ, czyli książki z Biblioteki na jesiennym spacerze!

Aby wziąć udział w konkursie należy być Czytelnikiem naszej Biblioteki oraz zabrać książkę wypożyczoną z naszej Biblioteki na jesienny spacer i zrobić jej zdjęcie, a następnie przesłać je na nasz adres mailowy. Takie zdjęcie można wykonać w dowolnym miejscu w naszym mieście czy na świecie! Ważne, aby na fotografii, na tle jesiennej scenerii, uwieczniona była książka z zielonkowskiej Biblioteki.

Do wygrania książki, audiobooki i gry planszowe!

Zachęcamy do jesiennych spacerów przede wszystkim po naszym mieście!

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia!

> PLAKAT <

Regulamin jesiennego konkursu fotograficznego znajduje się > TUTAJ < .

Zdjęcia należy wysyłać na adres: biblioteka@zielonka.pl wpisując w tytule wiadomości: „Konkurs fotograficzny Przewietrz książkę”.

Termin nadsyłania zdjęć: 29 października – 30 listopada 2015r.

Konkurs przeznaczony jest dla Czytelników Biblioteki w Zielonce!

Konkurs Przewietrz KSIĄŻKĘ, czyli książki z Biblioteki na jesiennym spacerze! honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.