Pages Navigation Menu

Bajkowo o podróżowaniu w Filii 3

Bajkowo o podróżowaniu w Filii 3

W środę 4 listopada w Filii nr 3 odbyło się spotkanie dla najmłodszych Bajkowo w http://pushtaev.com/u04l-intercial-dating-central/ Bibliotece pod hasłem Podróżnicy na tropie odkryć – w ramach projektu Czytam sobie w bibliotece.

Zajęcia nawiązywały do książki Maja na tropie jaja z serii Czytam sobie wydawnictwa EGMONT.

Zajęcia rozpoczęła zabawa integracyjna, następnie rozmawialiśmy o podróżowaniu i wykonaliśmy luosto web cam rysunek „Co kojarzy Ci się z podróżą?”. Przeczytaliśmy książeczkę o Mai i próbowaliśmy squim wa web cams spakować walizkę podróżną, co okazało się dość skomplikowane. Wyruszyliśmy także na wycieczkę „kolejową” po Bibliotece z własnoręcznie wykonanym (wydzierankowym) paszportem i biletem w ręku! Spotkanie zakończyło się rozdaniem pamiątkowych dyplomów Czytam sobie w bibliotece.

Na kolejne spotkanie Bajkowo w Bibliotece zapraszamy już w styczniu do Filii nr 3!

 

„Czytam sobie w bibliotece” to pomysł na promocję czytelnictwa, skierowany do china’s dating practices najmłodszych when dating but not divorced why czytelników – dzieci w wieku 5-8 lat. Organizatorom akcji zależy na dotarciu do bibliotek szkolnych i publicznych z konkretnymi narzędziami, które nie tylko zachęcą dzieci do nauki samodzielnego czytania, ale także pomogą bibliotekom zbudować własny program działań animacyjnych http://ideakaitexni.com/at-sacramento-international-airport-web-cam/ wokół literatury!

Więcej o akcji „Czytam sobie w bibliotece” można poczytać >tutaj< i >tutaj<