Konkurs fotograficzny Przewietrz KSIĄŻKĘ :)

Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w jesiennym konkursie fotograficznym pod hasłem Przewietrz KSIĄŻKĘ, czyli książki z Biblioteki na jesiennym spacerze!

A zatem, Czytelniku Mały i Duży – zabierz książkę na jesienny spacer i zrób jej zdjęcie!

Aby wziąć udział w konkursie należy być Czytelnikiem naszej Biblioteki oraz przesłać na nasz adres mailowy zdjęcie z książką wypożyczoną z Biblioteki. Takie zdjęcie można wykonać w dowolnym miejscu w naszym mieście czy na świecie! Ważne, aby na fotografii, na tle jesiennej scenerii, uwieczniona była książka z zielonkowskiej Biblioteki.

Do wygrania książki, audiobooki i gry planszowe!

Zachęcamy do jesiennych spacerów przede wszystkim po naszym mieście!

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze jesienne zdjęcia!

> PLAKAT <

Regulamin jesiennego konkursu fotograficznego znajduje się > TUTAJ < .

Zdjęcia należy wysyłać na adres: biblioteka@zielonka.pl wpisując w tytule wiadomości: „Konkurs fotograficzny Przewietrz książkę”.

Termin nadsyłania zdjęć: 29 października – 30 listopada 2015r.

Konkurs przeznaczony jest dla Czytelników Biblioteki w Zielonce!

Konkurs Przewietrz KSIĄŻKĘ, czyli książki z Biblioteki na jesiennym spacerze! honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.