Bajkowo w bibliotece w Filii 3 – zapraszamy!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat na spotkanie Bajkowo   w Bibliotece!

Spotkanie odbędzie się w Filii nr 3 przy ul. Wyszyńskiego 7 w środę 4 listopada w godz.: 18:15 – 19:30.

Listopadowe spotkanie odbędzie się w ramach projektu Czytam sobie w bibliotece pod hasłem Podróżnicy na tropie odkryć. Zajęcia prowadzone będą w oparciu o książkę z serii Czytam sobie wydawnictwa EGMONT pt.: Maja na tropie jaja.

W programie: czytanie, zajęcia plastyczne i zabawy.

> Plakat! <

Na zajęcia obowiązują zapisy! (osobiście w Filii nr 3 lub telefonicznie): MBP Filia nr 3, ul. Wyszyńskiego 7, tel.: (22) 423-10-73

Zapraszamy !

„Czytam sobie w bibliotece” to pomysł na promocję czytelnictwa,  skierowany do najmłodszych czytelników – dzieci w wieku 5-8 lat.  Organizatorom akcji zależy na dotarciu do bibliotek szkolnych i publicznych z konkretnymi narzędziami, które nie tylko zachęcą dzieci do nauki samodzielnego czytania, ale także pomogą bibliotekom zbudować własny program działań animacyjnych wokół literatury!

Więcej o akcji „Czytam sobie w bibliotece” można poczytać >tutaj< i >tutaj<