Malowanie woskiem, czyli enkaustyka na jesień!

We wtorek 13 i  20 października odbyły się pierwsze jesienne warsztaty z enkaustyki. Technika malowania woskiem na dobre zagościła w naszej Bibliotece i cieszy się zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych.

Uczestnicy zajęć za pomocą żelazek i woskowych kredek namalowali piękne jesienne krajobrazy, wykonali jesienne drzewa, liście i zakładki do książek.

Kilka zdjęć z ostatnich zajęć:

Na warsztaty zapraszamy dzieci i dorosłych we wtorki 10 i 17 listopada w godz.: 17:00 – 18:00 oraz  do Biblioteki przy ulicy Długiej 18/14.

> Plakat <

UWAGA! Obowiązują ZAPISY – osobiście w Bibliotece lub telefonicznie pod nr (22) 781-03-58. Liczba miejsc jest ograniczona!

Projekt „Książki pomagają, czyli bajkoterapia w Zielonce” realizowanego przez grupę nieformalną „Animuję, bo lubię!” Sympatycy działań animacyjnych MBP w Zielonce dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.