Przytulna książka czyli Noc w Bibliotece!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Noc w Bibliotece!

Spotkanie odbędzie się w piątek 23 października w godz.: 20:00 – 23:00 w bibliotece przy ul. Długiej 18/14 i przeznaczone jest dla dzieci w  wieku 6 – 10 lat.

W programie m.in.: czytanie, zabawy i zajęcia plastyczne oraz szycie! Zajęcia prowadzone będą w oparciu o książkę pt.: „Szarka” z serii Czytam sobie wydawnictwa EGMONT

> PLAKAT <

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy na miejscu w Bibliotece przy ul. Długiej 18/14 lub pod nr tel.: (22 ) 781-03-58

Noc w bibliotece pod hasłem „Przytulna książka” odbywa się w ramach:

1 – „Czytam sobie w bibliotece” – jest to pomysł na promocję czytelnictwa,  skierowany do najmłodszych czytelników – dzieci w wieku 5-8 lat.  Organizatorom akcji zależy na dotarciu do bibliotek szkolnych i publicznych z konkretnymi narzędziami, które nie tylko zachęcą dzieci do nauki samodzielnego czytania, ale także pomogą bibliotekom zbudować własny program działań animacyjnych wokół literatury!

2 – Projektu „Książki pomagają, czyli bajkoterapia w Zielonce” realizowanego przez grupę nieformalną „Animuję, bo lubię!” Sympatycy działań animacyjnych MBP w Zielonce dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.