Wręczenie nagród w konkursie Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach

We wtorek 29 września o godzinie 19:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce odbyło się wręczenie nagród w konkursie  fotograficznym pn. „Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zielonka.

Laureatom konkursu nagrody w postaci książek, gier planszowych i bibliotecznych gadżetów  wręczyła Iwona Orzechowska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce.

Laureaci miejsc I, II, III to: Aleksandra Kaczmarek (miejsce I), Konrad Kalinowski i Stefania Witan (miejsce II), Szymon Chojnacki i Apolonia Decyk (miejsce III).

Wyróżnienia otrzymali: Joanna Baczyńska, Mateusz Chojnacki, Jan Puścion, Wojciech Szymalski, Szymon Ślązak.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie jeszcze raz dziękujemy, a nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Bez KSIĄŻKI nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach!” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.