„Czytam sobie…” podczas Nocy w Bibliotece!

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Noc w Bibliotece!

Spotkanie odbędzie się w piątek 25 września w godz.: 20:00 – 23:00 w bibliotece przy ul. Długiej 18/14.

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 8 lat na wspólne czytanie, zabawy, zajęcia plastyczne i wiele innych atrakcji 🙂

> PLAKAT <

Wrześniowa Noc w Bibliotece organizowana jest w ramach projektu Czytam sobie w bibliotece, pod hasłem W bibliotece nie musi być cicho. Zajęcia prowadzone będą na podstawie książki z serii Czytam sobie wydawnictwa EGMONT pt.: Człowiek z czerwoną chorągiewką, zatem będzie o motoryzacji i nie tylko!

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy na miejscu w Bibliotece przy ul. Długiej 18/14 lub pod nr tel.: (22 )781 03 58

„Czytam sobie w bibliotece” to pomysł na promocję czytelnictwa,  skierowany do najmłodszych czytelników – dzieci w wieku 5-8 lat.  Organizatorom akcji zależy na dotarciu do bibliotek szkolnych i publicznych z konkretnymi narzędziami, które nie tylko zachęcą dzieci do nauki samodzielnego czytania, ale także pomogą bibliotekom zbudować własny program działań animacyjnych wokół literatury!

Więcej o akcji „Czytam sobie w bibliotece” można poczytać >tutaj< i >tutaj<