Rodzinne Dni Zielonki 2015

W dniach 12– 13 września odbędzie się piknik rodzinny zorganizowany dla mieszkańców z okazji  obchodów Rodzinnych Dni Zielonki. Większość wydarzeń odbędzie się w Ośrodku Kultury i Sportu, ale także na Gliniankach oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2.

<<PLAKAT>>

Zachęcamy do udziału i zapraszamy do odwiedzania bibliotecznego stoiska pod hasłem „Biblioteka na kocyku” w niedzielę 13 września na terenie OKiS. Przy naszym stoisku będzie można zapoznać się z działalnością biblioteki, zapisać się, wykonać zakładkę do książki, a także wziąć udział w konkursie „Skąd ten cytat”.

Konkurs „Skąd ten cytat” będzie polegał na odgadnięciu autora lub tytułu książki, z której pochodzi dany cytat. Do wygrania książki zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Konkurs trwa do wyczerpania nagród!

> Plakat konkursu <

> Regulamin konkursu <

Konkurs „Skąd ten cytat?” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.

Konkurs „Skąd ten cytat” finansowany jest z projektu „Książki pomagają, czyli bajkoterapia w Zielonce” realizowanego przez grupę nieformalną „Animuję, bo lubię!” Sympatycy działań animacyjnych MBP w Zielonce dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.