Foto konkurs Bez KSIĄŻKI nie jadę!

Przypominamy o trwającym konkursie fotograficznym „Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach!”

Do udziału zapraszamy wszystkich Czytelników Biblioteki. Należy wykonać i przesłać na adres mailowy biblioteka@zielonka.pl (wpisując w tytule wiadomości: „Konkurs fotograficzny Bez książki nie jadę”) zdjęcie z książką lub audiobookiem wypożyczonym z naszej Biblioteki. Takie zdjęcie można wykonać w dowolnym miejscu, w którym spędza się wakacje! Ważne, aby na fotografii uwieczniona była książka (lub audiobook) wypożyczona, z którejś z zielonkowskich Bibliotek!

Do wygrania książki, audiobooki i gry planszowe! Zachęcamy do udziału w konkursie i czekamy na pierwsze wakacyjne zdjęcia!

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu fotograficznego.

Termin nadsyłania zdjęć: 22 czerwca – 13 września 2015r.

Konkurs przeznaczony jest dla Czytelników Biblioteki w Zielonce.

> PLAKAT! <

Konkurs „Bez KSIĄŻKI nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach!” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.