Projekt Zaczytana Zielonka dobiegł końca!

Projekt „Zaczytana Zielonka!” realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zielonce sfinansowany przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam” dobiegł końca!

W ramach projektu nasza Biblioteka zrealizowała dwa konkursy fotograficzne „Domowa biblioteczka”, po jednym dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z Zielonki, a także dwa konkursy literackie „Pierwsze słowa” skierowane do Użytkowników Biblioteki. Konkursy odbywać się od marca do czerwca.

Dziękujemy uczestnikom konkursów! Mieszkańcom naszego miasta gratulujemy wspaniałych domowych biblioteczek oraz wiedzy literackiej, która trzeba było się wykazać w konkursie „Pierwsze słowa”.

Pamiętajmy, że CZYTAĆ WARTO!

Honorowy patronat nad konkursami objął Burmistrza Miasta Zielonka.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce była Organizatorem konkursów „Domowa biblioteczka” i „Pierwsze słowa” w ramach projektu „Zaczytana Zielonka!”.

Projekt sfinansowany został przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.