Wręczenie nagród za Domową biblioteczkę!

W środę 10 czerwca o godzinie 17:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce odbyło się wręczenie nagród w konkursie  fotograficznym pn. „Domowa biblioteczka”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną dla uczniów szkół podstawowych z Zielonki.

Laureatom konkursu nagrody w postaci mini tabletu, książek, gier planszowych i gadżetów związanych z projektem Zaczytana Zielonka wręczyli Grzegorz Dudzik – Burmistrz Miasta Zielonka, Pani Agnieszka Maja Hasa – Dyrektor Oddziału Banku Zachodniego WBK w Zielonce i Iwona Orzechowska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce.

Laureaci miejsc I, II, III: Karol Witan, Zuzanna Kaczmarek, Weronika Wysocka i Paweł Puścion.

Wyróżnienia otrzymali: Maciej Demianiuk, Jagoda Dobrowolna, Fabian Kubarek, Zosia Szymalska, Patrycja Ślązak.

Nagrodzeni:

Wyróżnieni:

Fotorelacja z wręczenia nagród:

Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrza Miasta Zielonka.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce jest organizatorem konkursu „Domowa biblioteczka” w ramach projektu „Zaczytana Zielonka!”.

Projekt sfinansowany jest przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.