Bez KSIĄŻKI nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach – konkurs fotograficzny

Zapraszamy wszystkich Czytelników do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym pod hasłem Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach!

Aby wziąć w nim udział należy przesłać na nasz adres mailowy zdjęcie z książką lub audiobookiem wypożyczonym z naszej Biblioteki. Takie zdjęcie można wykonać w dowolnym miejscu w Polsce, za granicą, w domu, w ogrodzie, w parku, w lesie, na wsi, w mieście itp. :) Ważne, aby na fotografii uwieczniona była książka (lub audiobook) wypożyczona w którejś z zielonkowskich Bibliotek!

Do wygrania książki, audiobooki i gry planszowe!

Zachęcamy do udziału w konkursie i czekamy na pierwsze wakacyjne zdjęcia!

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu fotograficznego.

Zdjęcia należy wysyłać na adres: biblioteka@zielonka.pl wpisując w tytule wiadomości: „Konkurs fotograficzny Bez książki nie jadę”.

Termin nadsyłania zdjęć: 22 czerwca – 13 września 2015r.

Konkurs przeznaczony jest dla Czytelników Biblioteki w Zielonce.

> PLAKAT! <

Konkurs „Bez KSIĄŻKI nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach!” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.