Piknik z okazji Dnia Dziecka w OKiS

Zapraszamy na biblioteczne stoisko podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka organizowanym przez Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce. Festyn odbędzie się w niedzielę 31 maja od godz.: 12:00 na terenie OKiS.

Przy naszym stoisku będzie można zapisać się do biblioteki, zapoznać się z działalnością, wykonać zakładkę do książki oraz wziąć udział w konkursie „Pierwsze słowa”. Konkurs Pierwsze słowa” skierowany jest przede wszystkim do dorosłych, polega na odgadnięciu tytułu/autora książki po przeczytaniu początkowej frazy książki. Do wygrania książeczki dla dzieci i kubki z logo biblioteki !

Konkurs trwa do wyczerpania nagród !

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce jest organizatorem konkursu „Pierwsze słowa” w ramach projektu „Zaczytana Zielonka!”.

Projekt sfinansowany jest przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.