Bajkowo w Bibliotece w Filii nr 3

W środę 13 maja w Filii nr 3 przy ul. Wyszyńskiego 7 odbyło się spotkanie dla dzieci „Bajkowo w Bibliotece”. Spotkanie odbyło się  w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek.

Głównym tematem zajęć była wiosna, o której porozmawialiśmy sobie na początku zajęć i wykonaliśmy kolorowe wiosenne motyle. Potem wysłuchaliśmy bajki pt. „O żabkach w czerwonych czapkach” wyświetlonej z projektora „Ania” i wykonaliśmy wspaniałe kolorowe, bajkowe żaby i bociany, które następnie umieściliśmy na naszym bibliotecznym stawie. W międzyczasie wysłuchaliśmy wierszy Doroty Gellner o żabach i wykonaliśmy zakładkę – żabę. Na koniec w związku ze zbliżającym się Dniem Matki dzieci przygotowały dla swoich mam kolorowe doniczki z bukietem kwiatów.

Zapraszamy na następne zajęcia już w czerwcu!