Wręczenie nagród w konkursie „Domowa biblioteczka”

W środę 13 maja o godzinie 17:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce odbyło się wręczenie nagród w konkursie  fotograficznym pt. „Domowa biblioteczka”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną dla przedszkolaków z Zielonki.

Laureatom konkursu nagrody w postaci mini tabletu, książek, gier i gadżetów związanych z projektem Zaczytana Zielonka wręczyli Grzegorz Dudzik – Burmistrz Miasta Zielonka, pani Agnieszka Maja Hasa – Dyrektor Oddziału Banku Zachodniego WBK w Zielonce i Karolina Kurowska – bibliotekarz Miejskiej Biblioteki w Zielonce.

Zdjęcia nagrodzone w konkursie:

1 – Laureaci miejsc I, II i ex aequo III:

2 – Osoby wyróżnione:

Fotorelacja z wręczenia nagród:

Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrza Miasta Zielonka.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce jest organizatorem konkursu „Domowa biblioteczka” w ramach projektu „Zaczytana Zielonka!”.

Projekt sfinansowany jest przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.