Trwa konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych!

Przypominamy o trwającym do końca maja konkursie fotograficznym „Domowa biblioteczka” dla uczniów Szkół Podstawowych z Zielonki.

Zasady konkursu są następujące:

1) Konkurs „Domowa biblioteczka” polega na sfotografowaniu swojej domowej biblioteczki (regału, półeczki z książkami lub innego miejsca, w którym znajduje się „domowa biblioteczka”).

2) Wykonane zdjęcie należy wysłać (samodzielnie lub z pomocą rodzica) na adres mailowy: biblioteka@zielonka.pl do 31 maja 2015 r. wpisując w tytule hasło „konkurs Domowa Biblioteczka”.

3) W konkursie mogą brać udział dzieci uczęszczające do Szkół Podstawowych w Zielonce.

4) Czas trwania konkursu:  20 kwietnia – 31 maja 2015 r.

5) Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Domowa biblioteczka”!

> PLAKAT! <

> REGULAMIN <

Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrza Miasta Zielonka.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce jest organizatorem konkursu „Domowa biblioteczka” w ramach projektu „Zaczytana Zielonka!”.

Projekt sfinansowany jest przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.