Pierwsza Noc o snach za nami!

W piątek 20 marca odbyło się spotkanie dla dzieci Noc w Bibliotece. Tematem  przewodnim spotkania były Sny.

Zaczęliśmy od wspólnej rozmowy o snach: dlaczego śnimy, jak się zachowuje nasz organizm w czasie snu i jakie mogą być konsekwencje braku snu. Oglądając i czytając książki o ludzkim organizmie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat pracy naszego mózgu. Następnie na dużym arkuszu papieru rysowaliśmy i opisywaliśmy co nam się śniło minionej nocy. Dzieci wykonały również „różowe okulary” oraz odstraszacza złych snów 🙂 Z ogromnym zaciekawieniem oglądaliśmy też film.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Ze względu na duże zainteresowanie już w najbliższy piątek, tj. 27 marca 2015r. zapraszamy na kolejną Noc w Bibliotece, również o snach.