Realizujemy grant z BZ WBK!

Projekt „Zaczytana Zielonka!” realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zielonce sfinansowany jest przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

W ramach projektu Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce planuje realizację dwóch konkursów fotograficznych „Domowa biblioteczka”, po jednym dla przedszkolaków z Zielonki i dla uczniów szkół podstawowych z Zielonki, a także konkursu „Pierwsze słowa” skierowanego do Czytelników Biblioteki.

Konkursy będą odbywać się od marca do czerwca.

Za nami już konkurs fotograficzny „Domowa biblioteczka” skierowany do przedszkolaków, trwa natomiast konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych – zapraszamy do brania udziału! Czekaja atrakcyjne nagrody!

Honorowy patronat nad konkursami objął Burmistrza Miasta Zielonka.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce jest organizatorem konkursów „Domowa biblioteczka” i „Pierwsze słowa” w ramach projektu „Zaczytana Zielonka!”.

Projekt sfinansowany jest przez Bank Zachodni WBK Grupa Santander w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.