Ostatnie dni, aby wysłać zdjęcie na konkurs fotograficzny „Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach”

Ostatnie dni, aby wysłać zdjęcie na konkurs fotograficzny „Bez książki nie jadę, czyli  książki z Zielonki na wakacjach”

Ostatnie dni trwania wakacyjnego konkursu fotograficznego pod hasłem Bez książki nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach!

Na Wasze zdjęcia czekamy do piątku 4 września 🙂

Aby wziąć w nim udział należy przesłać na nasz adres mailowy zdjęcie z książką lub audiobookiem wypożyczonym z naszej Biblioteki. Takie zdjęcie można wykonać w dowolnym miejscu w Polsce, za granicą, w domu, w ogrodzie, w parku, w lesie, na wsi, w mieście itp. Ważne, aby na fotografii uwieczniona była książka (lub audiobook) wypożyczona w którejś z zielonkowskich Bibliotek!

Do wygrania książki, audiobooki i gry planszowe!

Zachęcamy do udziału w konkursie i czekamy na pierwsze wakacyjne zdjęcia!

Zapraszamy do zapoznania się z  REGULAMINEM konkursu fotograficznego.

Zdjęcia należy wysyłać na adres: biblioteka@zielonka.pl wpisując w tytule wiadomości: „Konkurs fotograficzny Bez książki nie jadę”.

Termin nadsyłania zdjęć: 1 lipca – 4 września 2020 r.

Konkurs przeznaczony jest dla Czytelników Biblioteki w Zielonce.

PLAKAT

Konkurs „Bez KSIĄŻKI nie jadę, czyli książki z Zielonki na wakacjach!” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.