Zimowy konkurs fotograficzny „Z książką mróz niestraszny, czyli książki z Zielonki w zimowej scenerii” !

Zapraszamy wszystkich Czytelników do udziału w zimowym konkursie fotograficznym pod hasłem Z książką mróz nie straszny, czyli książki z Zielonki w zimowej scenerii!

Aby wziąć w nim udział należy przesłać na adres mailowy zdjęcie z książką lub audiobookiem wypożyczonym w naszej Bibliotece. Takie zdjęcie można wykonać w dowolnym miejscu, w domowym zaciszu, na podwórku, podczas spaceru czy wyprawy na sanki czy łyżwy :) Ważne, aby na fotografii uwieczniona była książka (lub audiobook) wypożyczona w którejś z zielonkowskich Bibliotek!

Do wygrania książki, audiobooki i gry planszowe!

Zachęcamy do udziału w konkursie i czekamy na pierwsze zdjęcia!

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu fotograficznego.

Zdjęcia należy wysyłać na adres: biblioteka@zielonka.pl wpisując w tytule wiadomości: „Konkurs fotograficzny  „Z książką mróz nie straszny.”

Termin nadsyłania zdjęć: 21 grudnia 2018 r. – 10 lutego 2019 r.

Konkurs przeznaczony jest dla Czytelników Biblioteki w Zielonce.

>>KONKURS PLAKAT<<