Tak było na spotkaniu choinkowym :)

W środę 12 grudnia w bibliotece na Długiej odbyło się spotkanie dla dzieci pod hasłem Choinka w bibliotece. Spotkanie o charakterze warsztatów plastycznych zorganizowano z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas zajęć uczestnicy wykonali kilka prac plastycznych i dekoracji  związanych z Gwiazdką. Były to papierowe choinki z półkoli, kolorowe kartki świąteczne, stroik do powieszenia. Dzieci ozdobiły torby, w które będą mogły spakować prezenty. Wysłuchały również fragmentu książki pt. Amelia Bedelia i Boże Narodzenie, opowiadającej o przygotowaniach do świąt pewnej wyjątkowej gosposi bohaterki serii książek P. Parish.

Dzięki mamie jednej z uczestniczek mogliśmy skosztować pysznych pierniczków, za co serdecznie dziękujemy !:)

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas 🙂