Dni Zielonki 2018

W najbliższy weekend odbędą się doroczne obchody Dni Miasta Zielonka. Na mieszkańców czeka niezmiennie mnóstwo atrakcji. W tym roku wydarzeniu będzie towarzyszył motyw ekologii, w związku z realizowanymi przez Miasto Zielonka projektami unijnymi.

>>DNI ZIELONKI 2018<<

W niedzielę 16 września w godz.: 13:00 – 18:00 zapraszamy na festyn na terenie Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie będzie można spotkać również bibliotekę 🙂 Przy stoisku bibliotecznym poczytacie książkę, zrobicie zakładkę do książki, zapiszecie się do biblioteki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanym konkursie na temat miasta pt.: „Jak dobrze znasz Zielonkę?” Konkurs polega na wylosowaniu zestawu pytań, udzieleniu poprawnej odpowiedzi na co najmniej 3 z 5 pytań i wybraniu nagrody.

Konkurs trwa do wyczerpania nagród !

>>PLAKAT KONKURSU<<

Konkurs „Jak dobrze znasz Zielonkę?” honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Zielonka.