Więcej książek w IBUK Libra z okazji Tygodnia Bibliotek!

Z okazji Dnia Bibliotekarza oraz dorocznymi obchodami Tygodnia Bibliotek (8 – 15 maja) właściciele czytelni internetowej IBUK Libra przygotowali dla użytkowników niespodziankę ! 🙂

W dniach od 8 maja do 30 czerwca bieżącego roku udostępniono dodatkowe publikacje z LITERATURY PIĘKNEJ, łącznie ponad  3100 nowych tytułów!

Dziękujemy i zapraszamy do czytania! 🙂

IBUK Libra to wirtualna czytelnia czynna całą dobę.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce wykupiła dostęp online do wybranych pozycji książkowych na platformie IBUK Libra. Oznacza to, że każdy czytelnik MBP może korzystać z platformy IBUK – przeglądać i czytać dostępne w bazie książki. Aby to zrobić należy zgłosić się osobiście do Biblioteki na Długiej 18/14 i odebrać indywidualny kod PIN, który jest niezbędny przy rejestracji osobistego konta na platformie IBUK Libra.